Naše společnost se zaměřuje na převzetí a likvidaci zadlužených společností, kdy po majetkovém převzetí společnosti projde tato procesem likvidace až k výmazu zápisu v OR. Výše závazku zadlužené společnosti nemá na likvidaci takového subjektu žádný vliv. Naše společnost poskytuje své služby klientům v rámci celé ČR a SR. Naše společnost má přístup do CEE ( centrální evidence exekucí ) a zajistí klientům veškeré aktuální informace.

 

Komplexní řešení

Nabízíme našim klientům komplexní právní, administrativní a finanční služby pro dlužníky, ale i právní služby ve všech oblastech občanského a obchodního práva. Nabízíme komplexních řešení všech obtížných právních a finančních situací.

Žádný komentář

Nabízíme jedinečné podmínky a záruky pro naše klienty

Při likvidaci společnosti spolupracujeme s klienty po celou dobu likvidačního procesu. Klienti se o nás  mohou opřít po celou dobu trvání tohoto řízení až do úspěšného schválení likvidace a výmazu společnosti z OR.

Žádný komentář

Insolvenční řízení s Financial Rescue – výhody a záruky

Nabízíme Vám právní pomoc při řešení insolvence právnických osob se klientovi věnujeme po celou dobu trvání insolvenčního řízení.

Žádný komentář