Právní a ekonomická kancelář pro právnické osoby

Každý den pomáháme obchodním společnostem s jejich finančními potížemi, předlužením a problémy, které přináší závazky, jejich soudní i mimosoudní vymáhání. Hrozí-li Vám insolvenční řízení, jste předluženi nezvládáte-li řádně splácet své závazky, nebo už je proti Vám insolvenční řízení zahájeno a chcete-li tuto situaci efektivně řešit a nechcete skončit v konkurzu, nebo hledáte informace o insolvenční problematice – informace o právních vztazích dlužníka a věřitele, informace ohledně oddlužení, případně potřebujete restrutualizovat své závazky, snížit úvěrové nebo jiné splátky, zpracovat reorganizační plán pro soud a další úkony v insolvenčním řízení, tak jste na  webu společnosti Arbitum Consulting správně.

Insolvenční návrh není konec podnikání

Podání insolvenčního návrhu ještě neznamená konkurs a Váš podnikatelský konec, avšak každá situace je jiná, a proto je potřeba přistupovat ke každému případu individuálně. Naše společnost se specializuje na možná moratoria a zpracování reorganizačních plánů. V rámci komlexního řešení celé insolvenční problematiky a mediace, v zastoupení klienta jednáme zejména s věřiteli tak, aby návrhům posléze podaným mohlo být insolvenčním soudem vyhověno, neboť v insolvenčním řízení platí pro reorganizaci omezení pro malé podniky a součinnost a souhlas min. 1/2 zajištěných i nezajištěných věřitelů je podmínkou. V rámci reorganizace se zaměřujeme zejména na:
  1. restruktulizace pohledávek věřitelů
  2. převod části aktiv dlužníka věřitelům
  3. zajištění financování provozu dlužníkova podniku
  4. majetkové fúze s jinými subjekty
  5. změny zakladatelských dokumentů dlužníka
V případě podání insolvenčního návrhu proti Vám se na nás neváhejte obrátit, a to kdykoli a bezplatně. Některý z našich specialistů a právníků v oblasti závazkového a obchodního práva se Vám bude věnovat. Sjedná s Vámi osobní schůzku (telefonicky nebo e-mailem). Poté vybereme a doporučíme Vám nejvhodnější řešení, které budeme ve spolupráci s Vámi následně realizovat.

Právní pomoc Financial Rescue pro obchodní společnosti

Právní pomoc obchodním firmám a další služby.

Hrozící úpadek

U převážné části našich klientů nejdeme  řešení jak hrozícímu insolvenčnímu návrhu zabránit , nebo navrhneme příslušná majetková opatření pro eliminaci finančních škod spojených s následným úpadkem

Zastoupení v soudním řízení

Naše společnost Vás bude zastupovat v rámci soudních řízení u soudu, ale i ve vztahu k insolvenčnímu správci nebo předběžnému správci. Ohlídáme řádný průběh všech úkonů, zejména v předkonkursním stádiu, dosáhneme zrušení neoprávněných pokut a penalizací.

Zastupujeme klienty i při soudním vymáhání jejich pohledávek.

Mediace

V rámci možné mediace jednáme v zastoupení s Vašimi věřiteli, kdy převážně dosáhneme dohody tak, aby se předešlo soudnímu vymáhání Vašich závazků. Není podstatné komu dlužíte peníze.

V rámci konsolidací a restruktualizací, po jednání s bankami ( i jinými věřiteli ) dosáhneme snížení splátek až o 80%.

Rozhodčí řízení

Postaráme se o zneplatnění rozhodčí doložky a zrušení rozhodčího řízení které Vás nebo vaši firmu poškodilo, případně Vás budeme zastupovat v rámci probíhajícího rozhodčího řízení.

Daňové optimalizace

Poskytneme vaší společnosti efektivní řešení ve všech oblastech daňových povinností.

Řešte hrozící úpadek včas

Potkala-li Vás finanční tíseň a chcete ji řešit a předejít hrozícímu úpadku – neváhejte se na společnost Financial Rescue a její právní specialisty obrátit.
Naši kompletní nabídku včetně přehledu všech záruk, které všem klientům v rámci spolupráce poskytujeme najdete na těchto stránkách.

S námi dokážete jednoduše, krok za krokem překonat jakoukoli překážku na Vaší cestě za nezadluženou budoucností a podnikatelským úspěchem. Nevěšte hlavu, dluhy nejsou konec světa. Za naši práci a odbornost klientům ručíme ve smlouvě!  Obraťte se na společnost Financial Rescue, nechte si poradit a svěřte své  problémy s , předlužením, vysokými splátkami úvěrů, insolvencí, ale i oddlužením právním a ekonomickým odborníkům ze společnosti Financial Rescue.

Všichni naši právní odborníci mají prestižní vzdělání na britských univerzitách, což skýtá záruku vysoké odbornosti.

Právní a poradenské služby

Zadlužení, insolvenční návrhy a potřeba jejich řešení, se u obchodních  společností vyskytuje stále častěji. I druhotné platební neschopnosti vyvolávají nemalé finanční problémy.
Také se mezi námi pohybují lidé, kteří se neštítí zneužívat tíživé situace některých podnikatelských subjektů a nabízejí půjčky na lichvářský úrok, nebo dokonce falešnou naději na oddlužení, které není podepřeno žádnou zákonnou úpravou, pouze nesplnitelnými sliby o nižších splátkách a dohody s věřiteli. A tak se naše kancelář stále častěji zabývá případy, kdy čelí dlužník insolvenčnímu řízení pro nepřiměřené pokuty, úroky, poplatky, náklady právního zastoupení věřitele a další náklady. Společnost Financial Rescue tyto případy umí úspěšně řešit.

Úspěšně řešíme zejména incidenční spory, pro vyloučení věcí, práv, pohledávek nebo jiných majetkových hodnot z majetkové podstaty, spory na základě odpůrčích žalob, naše právní a ekonomická kancelář provádí s klienty prvotní konzultace zcela zdarma. Dokážeme předcházet insolvenčnímu řízení nebo jeho průběh výrazně ovlivnit, víme jak napadnout nadsazené úroky, pokuty a jiné často neoprávněné penalizace, aby Vám dluh nebetyčně nenarostl. Umíme naše klienty efektivně bránit proti nezákonným kroků ze strany věřitele i neopodstatněným insolvenčním návrhům.

Chcete-li nám také napsat, zeptat se na radu, můžete kdykoli prostřednictvím e-mailu, telefonicky nebo po objednání osobně přímo v naší kanceláři.